Pánské kraťasy

Pomalu, ale jistě klepe léto na dveře a vy zjišťujete, že ve vašem šatníku není žádný kratší kousek, který byste si na sebe vzaly, když se na obloze objeví sluníčko?

Pak je něco špatně a vy byste měli okamžitě vyrazit a koupit alespoň jedny krátké kalhoty, které byste ve svém šatníku měli pro případ, že nastane opravdové horko.

Sportovní kraťasy

Sportovní kraťasy jsou vůbec nejoblíbenější a samozřejmě nejpohodlnější, které si můžete pořídit na léto.

Nehledě na to, že se dají sehnat opravdu všude bez ohledu na to, v jakém se nacházíte městě, nebo do kterého obchodu půjdete nakupovat. Mají je zkrátka a dobře všude, a ještě k tomu za dobré ceny. Aby i pánové mohli odhalit spodní část těla, tak je pro ně připravena celá řada kraťasu, nebo 3/4 kalhot. Vůbec oblíbené jsou kalhoty s délkou po kolena, které můžete sladit s jakýmikoli sportovními boty, nebo sandály a žabkami.

Velká většina mužů nemají rádi příliš velké složitosti, co se týče oblečení, ale kraťasy mohou zakoupit hned s několika vychytávkami, které ocení ne jeden muž, či chlapec. Některé kalhoty jsou vybaveny spoustou kapes, cvočků, poutky, stahováním v pase a vybírat si mohou i z několika tipů zapínání. Někteří pánové ocení zapínání na zip, někteří na knoflíky, nebo dokonce stahování kalhot páskem, nebo šňůrkou, která je k dispozici u většiny kraťasu. Vybírat si mohou z absolutních novinek na trhu, které zatím nikdo nemá.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Krátké pánské oblečení a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.