Pánské šortky

Pánské šortky sice nejsou tak krátké, jako ty dámské, ale i tak jsou velice pohodlné. Pravděpodobně by si každý z nás jen těžko dokázal představit, jak by asi vypadal takový pořádný muž, který by měl na sobě krátké šortky sahající těsně po zadek, jak můžeme vidět v ulicích měst běžně na mladých dívkách.

S největší pravděpodobností by to nejen, že nevypadalo dobře, ale dokonce poměrně zvláštně. Pánské šortky jsou vyrobeny z lehkých materiálů a sahají těsně nad kolena. Nejen, že vypadají dobře, ale může si je na sebe vzít jakýkoli muž, či chlapec a je jedno v jakém věku. Pánské šortky jsou zkrátka a dobře určeny pro všechny muže, bez omezení věku, nebo postavy.

Šortky pro všechny muže

S příchodem každého léta nastává otázka, co si vzít na sebe, když meteoradary hlásí opravdová horka a parna.

Samozřejmě, že nesáhneme po dlouhých džínách, ale hlavně po kraťasích, šortkách nebo rovnou po plavkách, ve kterých se chystáme k nejbližšímu koupališti, nebo rybníku. Šortky jsou ideálním řešením pro každého, kdo si chce den užít s dobrým pocitem.

Navíc šortky je možné poměrně snadno kombinovat s ostatním oblečením, včetně bot, které jsou v létě velmi důležité. Nejideálnější jsou pro muže oblíbené žabky, nebo sportovní sandály, do kterých v žádném případě nepatří ponožky. Vhodné jsou ale i sportovní tenisky vhodné barvy, nebo plátěné kecky pro volný čas.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Letní oblečení a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.